Przedszkole w Chotyni

Opiekunka dzieci

Drodzy Rodzice,

Przedszkole Niepubliczne Puchatkowo Oddział w Chotyni zapewnia opiekę i dba o edukację dzieci w wieku od 2,5 roku do 6 lat.

W Przedszkolu mamy dwie grupy wiekowe: Tygryski 2,5-4 latki oraz Zerówkę 5-6 latki.

Zabawa dzieci
Przedszkole w Chotyni

Oferta Przedszkola:

Ilość dzieci w grupie Tygryski: max 25 dzieci
Wiek dzieci: 2,5- 4 lata
Opłata stała: 360 zł za miesiąc obejmuje: pobyt dziecka w przedszkolu 10 godzin dziennie, zajęcia dodatkowe (2x w tygodniu język angielski, 1x w tygodniu rytmika), wyprawkę papierniczą.

Ilość dzieci w grupie Zerówkowej: max 16 dzieci
Wiek dzieci: 5-6 lat
Opłata stała: 690 zł obejmuje: pobyt dziecka w przedszkolu 9 godzin dziennie, koszt zajęć dodatkowych (5x w tygodniu język angielski, 3x w tygodniu wf, 2x w tygodniu karate, 1x w tygodniu: szachy, rytmika, gimnastyka korekcyjna, piłka nożna, zumba, emisja głosu, zajęcia plastyczne, zajęcia recytatorskie).

Wyżywienie:

3 posiłki dziennie (śniadanie, obiad z dwóch dań, podwieczorek) przygotowywane w szkolnej kuchni w kwocie 13zł/dzień.

Dowóz dzieci do przedszkola:

Rodzice dowożą dzieci we własnym zakresie (Istnieje możliwość zorganizowania dowozu przez placówkę – o szczegóły proszę pytać w sekretariacie).

Godziny otwarcia przedszkola:

7.00 – 17.00

Przedszkole zatrudnia wykwalifikowaną kadrę oraz oferuje ciepłą, serdeczną, rodzinną atmosferę, bardzo ciekawe i rozwijające zajęcia edukacyjne, indywidualne podejście do każdego dziecka, dużą widną salę z pełnym nowoczesnym wyposażeniem oraz dużo zabawy na świeżym powietrzu.

Aby zapisać dziecko do przedszkola:

1) należy złożyć w sekretariacie wypełnioną kartę zgłoszenia dziecka,
2) podpisać umowę o świadczenie usług edukacyjno-wychowawczych wraz z załącznikami (druk do pobrania w sekretariacie),
3) uregulować na wskazany w umowie rachunek bankowy opłaty za pierwszy miesiąc, co będzie potwierdzeniem rezerwacji miejsca dla dziecka w przedszkolu.
Decyduje kolejność zgłoszeń. Ilość miejsc ograniczona.

Dla wszystkich nowych przedszkolaków organizujemy w VIII zajęcia adaptacyjne, w których biorą udział dzieci wraz z rodzicami. Celem zajęć jest oswojenie dziecka z nowym miejscem, zadbanie o jego poczucie bezpieczeństwa i wprowadzenie w świat zajęć przedszkolnych tak, aby dziecko wiedziało, co nań czeka w przedszkolu. Aby ułatwić Państwu przygotowanie dziecka do rozpoczęcia edukacji w przedszkolu zapraszamy do lektury opracowania: Broszura Informacyjna o Adaptacji Dziecka w Przedszkolu.

W razie wystąpienia jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt telefoniczny pod 694-366-302.