Dowóz dzieci do i ze szkoły odbywa się zgodnie z regulaminem dowozów.

BUS nr 1: Lipówki - Chotynia/ Chotynia - Lipówki

Trasa dojazdu:
8.00 Wyjazd busa z parkingu Przedszkola Niepublicznego Puchatkowo w Lipówkach, ul. Króka 9
8.25 Przystanek końcowy na parkingu szkolnym

Trasa powrotu:
16.00 Wyjazd busa z Chotyni, parking szkolny
16.25 Przystanek końcowy na parkingPrzedszkola Niepublicznego Puchatkowo w Lipówkach, ul. Króka 9

BUS nr 2: Garwolin - Chotynia/ Chotynia - Garwolin

Trasa dojazdu:
7.50 Wyjazd busa z parkingu miejskiego na rogu ul. Stacyjnej i ul. II Armii Wojska Polskiego (obok kościoła Parafii pw. Matki Boskiej Częstochowskiej w Garwolinie)
7.55 Przystanek na Targowisku Miejskim w Garwolinie (wjazd bramą przy rondzie) - w środę nie obowiązuje
8.00 Przystanek PKS "Działki" w Sulbinach obok salonu fryzjerskiego ul. Lubelska

8.20 Przystanek końcowy na parkingu szkolnym

Trasa powrotu:
16.00 Wyjazd busa z Chotyni, parking szkolny
16.18 Przystanek PKS "Szpital Powiatowy" w Sulbinach, ul. Lubelska
16:25 Przystanek na Targowisku Miejskim w Garwolinie (jeśli brama jest zamknięta przy rondzie, bus zatrzyma się dopiero na kolejnym przystanku)
16.30 Parking miejski na rogu ul. Stacyjnej i ul. II Armii Wojska Polskiego (obok kościoła Parafii pw Matki Boskiej Częstochowskiej w Garwolinie)

W czwartki po południu autobus szkolny zatrzymuje się tylko na parkingu na rogu ul. Stacyjnej i ul. II Armii Wojska Polskiego, a następnie zawozi dzieci na basen w ZS w Miętnem.

Uczniowie, którzy będą pod opieką świetlicy od godziny 7:00 lub pozostają w szkole po godzinie 16:00, będą dowożeni i odbierani przez Rodziców we własnym zakresie.

Regulamin dowozów