Naszym celej jest odryć talenty uczniów i je rozwinąć. Ten cel przyświeca nam zarówno podczas zajęć lekcyjnych jak i w trakcie kół zainteresowań. Chcemy wzmacniać mocne strony uczniów i pomagać w pokonywaniu ewentualnych trudności edukacyjnych.

Nie chcemy brać udziału w wyścigu "po najlepsze oceny", wygrywać w rankingach na najwięcej "czerwonych pasków", lecz uczyć dzieci logicznego myślenia, rozumienia zjawiskach zachodzących w naszym kraju i na świecie.

Chcemy zapewnić uczniom edukację i rozwój, wzmacniać talenty i ich mocne strony, aby czuli się szczęśliwymi ludźmi, którzy w dorosłym życiu bez problemu poradzą sobie w dzisiejszym dynamicznie zmieniającym się świecie.

W naszej pracy stosujemy metody eksperymentów, doświadczeń, naukę przez zabawę i zaciekawienie tematem, dzięki czemu nauka w Kuźni Talentów jest dla naszych uczniów przyjemnością, a nie przykrym obowiązkiem.

W ramach opłaty stałej oferujemy:

• opiekę szkolną w godzinach 7.00 - 18.00
  • świetne warunki lokalowe
  • nowoczesne wyposażenie szkoły
  • małą liczebność klas - maksymalnie 16 uczniów
  • zajęcia z języka angielskiego 5x w tygodniu w szkole oraz w busie
  • odkrywanie, rozwijanie zainteresowań i talentów dzieci
  • realizację podstawy programowej zgodnie z wytycznymi MEN
  • kreatywną kadrę pracującą z pasją
  • zajęcia dodatkowe: logopedia, korekcyjne,
  • koła zainteresowań: plastyczne, teatralne, szachowe, emisji głosu, karate, małego inżyniera, taekwondo, ortograficzne, kulinarne, taneczne, piłki nożnej, teatralne, SKS
  • szeroki pakiet atrakcji, uroczystości oraz imprez szkolnych.

Zajęcia obowiązkowe odbywają się w godzinach 8.30-14.10, koła zainteresowań w godzinach 14.20-16.00, w godzinach 7.00-8.30 i 16.00-18.00 dzieci znajdują się pod opieką nauczycieli na świetlicy.

Na specjalne życzenie Rodziców zapewniamy (dodatkowo płatne):

- indywidualne zajęcia logopedyczne

- wycieczki szkolne

- przedstawienia teatralne.

W naszej kuchni przygotowujemy smaczne, zdrowe posiłki.

Szkoła organizuje dowóz dzieci do szkoły, a podczas jazdy naukę języka angielskiego.

Pakiet Wakacyjny kierujemy do Rodziców, którzy chcą zapewnić dzieciom zorganizowaną opiekę i wspaniałe wakacje. Oferta „Wakacje w Chotyni” dostępny już w zakładce "Wakacje w Chotyni".