Dyrekcja, Grono Pedagogiczne oraz wszyscy pracownicy Niepublicznej Szkoły Podstawowej „Kuźnia Talentów” w Chotyni pragną serdecznie podziękować za wyjątkowy rok szkolny 2019/2020! Miniony rok szkolny był bardzo pracowitym i wyjątkowo trudnym okresem, jednak wzbogacił nas w nowe doświadczenia. Koniec roku szkolnego jest okazją, by Wszystkim Państwu podziękować za rzetelność, wytrwałość, za serce i zaangażowanie, za solidną, sumienną pracę.

Drodzy Uczniowie!
Dziękujemy za Wasz aktywny udział w lekcjach online, kołach zainteresowań oraz za systematyczne odsyłanie zadań swoim nauczycielom. Dziękujemy, że zaangażowaliście się w prowadzone zajęcia, nagrywaliście filmy i braliście udział w konkursach. Przekazujemy Wam gratulacje i podziękowania za pragnienie zdobywania wiedzy, osiągnięte wyniki i dążenie do poszerzania horyzontów.

Szanowni Rodzice!
Dziękujemy za trud włożony w przygotowanie Waszych dzieci do podjęcia nauki zdalnej, wspieranie i pomaganie im w pokonywaniu trudności. Jesteśmy wdzięczni, że w tych niecodziennych okolicznościach nauki zdalnej, byliście Państwo wsparciem dla swoich dzieci. Dzięki temu wspólnymi siłami dobrnęliśmy do zakończenia roku szkolnego.

Szanowni Nauczyciele i Wychowawcy!
Za nami niezwykle trudny czas. Dziękujemy za Waszą otwartość, zaangażowanie i poświęcenie. Dziękujemy, że otoczyliście pomocą i wsparciem każdego ucznia przekazując młodemu pokoleniu zasób wiedzy oraz umiejętności nawet w ekstremalnych warunkach.

Życzymy Wam drodzy Uczniowie, Nauczyciele oraz Rodzice przede wszystkim udanego i bezpiecznego wypoczynku, wspaniałej pogody i chwili zapomnienia od trosk dnia codziennego.

KT logo

UDANYCH WAKACJI!