Szanowni Państwo, 

Zakończyliśmy rekrutację wewnętrzną na rok szkolny 2017/18. Miło nam poinformować, że wszyscy rodzice naszych uczniów i przedszkolaków zadeklarowali, że są zadowoleni z usług naszej placówki. Jest to bardzo budujące, że codzienne zaangażowanie naszej kadry jest tak pozytywnie oceniane, a dzieci będą kontynuowały edukację u nas. 

Ogłaszamy rozpoczęcie rekrutacji zewnętrznej. Wszystkie osoby zainteresowane zapisaniem dziecka do szkoły lub przedszkola prosimy o kontakt. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania, pokażemy naszą szkołę i przedszkole. 

Już dziś mogą Państwo składać w sekretariacie szkoły karty zgłoszenia na kolejny rok szkolny. Szczegóły dot. zasad rekrutacji znajdą Państwo na naszej stronie w zakładce REKRUTACJA.

Zapraszamy :)

I miejsce w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Przedmiotowej

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że nasze uczennice z kl. V - Kasia i Natalka zajęły egzekwo I miejsce w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Przedmiotowej z Przyrody w Sesji Jesiennej. W olimpiadzie przyrodniczej brało udział 1008 uczestników w naszym kraju. Dziewczynki zdobyły maksymalną ilość punktów - 216. Obie dziewczynki pasjonuje przyroda i wielokrotnie zdobywały świetne wyniki w różnych ogólnopolskich konkursach i olimpiadach. Serdecznie gratulujemy Kasi i Natalce osiągnięć i życzymy, aby ich fascynacja przyrodą trwała nieprzerwanie :)

   

Bardzo dobre wyniki osiągnęli uczniowie kl. IV w Konkursie Multitest 2016 z Przyrody. Tobiasz zajął miejsce 11, a Zosia 14. W konkursie brało udział 744 uczniów w Polsce. Gratulujemy zdobytej wiedzy i umiejętności i życzymy wielu sukcesów w kolejnych konkursach przyrodniczych.   

Światło i endorfiny konieczne są do dobrego samopoczucia! Zadbajmy zatem o to drugie, bo z pogodą póki co wiele nie zrobimy :) Zapraszamy wszystkie Panie i Panów - nauczycieli, rodziców, sąsiadów, studentów i wszystkie pozytywne osoby, które chcą się wybudzić z zimowego zastoju, na zajęcia fitness do Chotyni. 

Podkategorie