Współpraca z Rodzicami jest jednym z naszych priorytetów, bo rodzina jest dla dziecka najważniejsza. Dlatego mocno wspieramy oraz angażujemy Rodziców w życie szkoły a tym samym dziecka!

Dla rodziców organizowane są warsztaty, szkolenia i konferencje, które mają wspierać ich w wychowaniu swych pociech! W szkole program realizowany jest na tyle, by dziecko w domu nie musiało pracować samo czy z rodzicem! W domu uczniowie czytają lektury, powtarzają do klasówek, lub realizują ciekawe projekty, które nie zajmują im dużo czasu. Czas po szkole jest czasem dla rodziny!

 

 Opinie rodziców naszych uczniów.

Szkoła w Chotyni jest spełnieniem marzeń dzieci i rodziców. Syn, pomimo Zespołu Aspergera świetnie zaadaptował się w szkole. Ma zapewnione różnorodne zajęcia terapeutyczne z pedagogiem i logopedą, a także mnóstwo zajęć dodatkowych rozwijających jego pasje: zajęcia kulinarne, taekwondo, czy mały inżynier. Adaś uwielbia swoich nauczycieli i przyjaciół ze szkoły. Bardzo chętnie uczęszcza na zajęcia. W czasie wakacji i ferii bardzo tęskni i nie może doczekać się pójścia do szkoły. W Szkole w Chotyni to dziecko jest najważniejsze. Klasy są małe, dzieci nie potrzebują korepetycji, bo nauczyciel zawsze znajdzie czas, by wytłumaczyć, to co jest niezrozumiałe. Szkoła także wspaniale wychowuje dzieci ucząc je odpowiedzialności i ponoszenia konsekwencji swoich zachowań. Nauczyciele bardzo troszczą się o swych podopiecznych i ich rozwój. Wiedza przekazywana jest w tak przystępny sposób, że dziecko opanowuje większość wymaganego materiału podczas lekcji. Dowozimy syna do szkoły 25 km w jedną stronę, ale uważamy, że warto poświecić na to czas, gdyż jest to naprawdę wyjątkowe i godne polecenia miejsce.

mama Adasia
27 lutego 2020

 

Polecam szkołę! Super szkoła😊 indywidualne podejście do ucznia, w szkole dużo się dzieje, dużo zajęć pozalekcyjnych. Nauczyciele zawsze pomocni. Rozalka czuje się w szkole bezpiecznie, chętnie uczęszcza na zajęcia.

mama Rozalki
26 lutego 2020

 

„Każde dziecko powinno czuć, że szkoła pomaga mu stać się lepszym człowiekiem. Bohaterem.” Tak właśnie jest w Kuźni Talentów, gdzie każde dziecko jest ważne i wyjątkowe. Dzieci oprócz zdobywania szerokiej wiedzy, co tu odbywa się poprzez zabawę i wzbudzanie zainteresowania, mają również możliwość rozwijania swoich zainteresowań a także umiejętności społecznych. Wszystko to dzieje się w miłej atmosferze, przy wsparciu i motywacji wykwalifikowanej kadry pedagogicznej, którą wyróżnia pasja i zaangażowanie. Dla Maksia jest to „wspaniała szkoła”, „szkoła marzeń”, gdyż znalazł tu wreszcie swoje miejsce, ma bezpieczne i komfortowe warunki do nauki i rozwoju. A co najważniejsze – ma tu „fantastycznych kolegów”. 🙂 Polecamy!

babcia Maksa
6 lutego 2020

 

Super Szkoła! Serdecznie polecam! Przyjechaliśmy na Wakacje do Polski zapisałam dzieci na półkolonie ale się troszkę obawiałam i przejmowałam ze może nie będą lubili. Myliłam sie! Dzieci chętnie chodzą na pół kolonie, są świetnie z organizowane. Szkoła jest pełna kreatywności i miłości dla dzieci. Kiedy po chłopaków przyjeżdżam po południu to nie chcą wychodzić. Są bardzo zadowoleni z pobytu! Na pewno wrócimy w następnym roku. Super kontakt z nauczycielami i z Panią dyrektor.

mama Filipa i Tadeusza
31 lipca 2019

 

Wspaniała szkoła, gdzie dzieci motywowane są do nauki różnorodnością zajęć; organizowanych jest wiele warsztatów i wycieczek. Kameralne klasy gwarantują, że wszystkie dzieci są bardzo starannie zaopiekowanie. Program realizowany jest w taki sposób, że po powrocie do domu nie ma zadań domowych - jest czas relaks, bądź inne zajęcia. :-)
Jestem pod wrażeniem jak chętnie moja córka codziennie jedzie do szkoły żółtym school busem.

mama Oli
17 kwietnia 2019

 

To najlepsza placówka w naszym powiecie, ogromnie się cieszę, że uczą się w niej moje dzieci. Tu jest wszystko to, czego na próżno szukać w szkole publicznej- indywidualne podejście do ucznia, świetny kontakt na linii rodzic- nauczyciel- dyrektor, niezbyt liczne klasy. Zajęcia tu prowadzone są w sposób kreatywny, pobudzający ciekawość dzieci- jeszcze nigdy nie usłyszałam od syna, ze w szkole było nudno 🙂 widząc postępy - zarówno w nauce jak i rozwoju emocjonalnym- jakie zrobiły moje dzieci jestem bardzo szczęśliwa i nie wyobrażam sobie zmiany tej szkoły na inna. Polecam tę szkołę bo naprawdę warto, dzieci są nasza najlepszą inwestycją i ważne jest aby dać im jak najlepsze warunki do rozwoju 🙂

mama Jakuba
17 kwietnia 2019

 

Zapisując syna do I klasy byliśmy pełni obaw - to nowa szkoła, nowe środowisko , pierwsza "I klasa", brak opinii innych rodziców itp. Teraz, kiedy już minęło ponad półtora roku możemy z ulgą powiedzieć, że nie zawiedliśmy się. Kuźnia Talentów to szkoła nieprzeciętna. Nauczyciele podchodzą do każdego indywidualnie, ponieważ w klasach jest mała ilość uczniów., ciekawe propozycje kół zainteresowań, miła i przyjazna atmosfera zarówno wśród uczniów jak i nauczycieli, nowoczesne metody nauczania, tablice multimedialne prawie w każdej klasie, młodzi i kreatywni nauczyciele. Szkoła dba o swoich wychowanków, zapewniając im dobre warunki do nauki oraz rozwijania swoich umiejętności i pasji. Organizuje nie tylko ciekawe wycieczki dla uczniów ,nocowanie w szkole , przedstawienia czy też ogniska, spotkania, gry i zabawy integracyjne dla rodziców w ten sposób tworzy się mała społeczność szkolna wszyscy uczniowie i rodzice się znają. Jako rodzice spokojnie pozostawiamy syna w szkole, w której jest on dostrzegany i ważny. Moje dziecko idzie chętnie do szkoły i wraca szczęśliwe a to najlepszy dowód dla nas rodziców ,że dokonaliśmy właściwego wyboru.

mama Mateusza
22 lutego 2019

 

Polecam! Nauczyciele indywidualnie podchodzą do każdego ucznia. Moja córka do dziś miło wspomina I klasę. Uważam, że super została przygotowana do nauki. Szkoda, że ze względów osobistych musieliśmy przenieść dziecko. Po kilku latach działalności uważam, że szkoła nadal trzyma wysoki poziom i stale się rozwija.

tata Jagody
25 stycznia 2019

 

Córeczka bardzo chętnie uczęszcza do zerówki, zauważalne są ogromne postępy w rozwoju i nauce. Wychowawcy są na medal🥇 włącznie z Panią dyrektor. Niejedna szkoła i przedszkole powinno brać przykład z Chotyni.

mama Kalinki
14 lutego 2018

 

Wspaniale miejsce, pełne miłości i kreatywności 😊

mama Samuela
5 października 2018