Młodzi dziennikarze chwycili za pióra :) Drodzy Państwo zobaczcie efekty ich pracy - sami redagują teksty, proponują tematy artykułów, wykonują ilustracje. Nad redakcją Schoolnews czuwa polonistak Pani Anna Misiak, obróbką graficzną zajmuje się Pani Angelika Wojtasiewicz, mama dwóch uczennic. Zapraszamy do lektury :)

Schoolnews nr3 2016/17

Schoolnews nr2 2016/17

Schoolnews nr1 2016/17

Nasza oferta bali karnawałowych dla dzieci kierowana jest do firm i dużych grup. Na życzenie klienta może być ona połączona z wręczeniem prezentów przez Mikołaja lub nie. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu, w celu zapoznania ze szczegółami.

Pobierz OFERTĘ

Oferta spotkań mikołajkowych dla firm to świetna forma zadbania o pracowników i ich rodziny. Mikołaj, prezenty, bal z profesjonalnymi animacjami oraz smaczny posiłek w dwóch lokalizacjach do wyboru. Zapraszamy do kontaktu i zapoznania się ze szczegółami!

Pobierz OFERTĘ